classificació circuits anteriors:   -CCF 2017 -   -CCF 2016 -   -CCF 2015 -   -CCF 2014 -   -CCF 2013 -   -CCF 2012 -   -CCF 2011 -   -CCF 2010 -   -CCF 2009 -   -CCF 2008 -   -CCF 2007 -   -CCF 2006 -   -CCF 2005 -   -CCFO 2004 -  
Calendari de regates del circuit català de funboard  -CCF 2011-
   
Calendari de proves      (calendari .pdf)
 
prova modalitat organització
 
PORT DE LA SELVA
19/03/11 Freestyle- CN Port de la Selva
 
MÒBIL: MP X-TRAM
02/04/11 Freestyle-Onades- Surfera Gironina
 
MÒBIL: PALS
02/04/11 Freestyle-Onades- CV Pals
 
MÒBIL: LA RÀPITA-WAP 1
02/04/11 Freestyle- CN Ràpita-WAP
 
MÒBIL: SITGES
07/05/11 Freestyle-Onades- CM Sitges
 
MÒBIL: VENTGRAT 1
14/05/11 Slalom- CV Ventgrat
 
MÒBIL: BALLENA
14/05/11 Freestyle- CV Ballena
 
MÒBIL: CNHV 1
14/05/11 Slalom- CN Hospitalet-Vandallós
 
MÒBIL: CABRERA 1
14/05/11 Freestyle-Onades- CN Cabrera
 
CEF CATALUNYA
24/06/11 Slalom- CN Bétulo
 
MÒBIL: BEGUR FREE WAVE X-FUN
08/10/11 Freestyle-Onades- Surfera Gironina
 
MÒBIL: VENTGRAT 2
22/10/11 Slalom- CV Ventgrat
 
MÒBIL: CABRERA 2
22/10/11 Freestyle-Onades- CN Cabrera
 
MÒBIL: CNHV 2
22/10/11 Slalom- CN Hospitalet-Vandallós
 
MÒBIL: LA RÀPITA-WAP 2
22/10/11 Freestyle- CN Ràpita-WAP
 
Setmana Catalana deVela
05/12/11 Slalom- Federació Catalana de Vela
  (modalitats: Freestyle, Onades, Súper X, Slalom, Speed)


 PORT DE LA SELVA    , 19/03/11    ( anunci de regata / classificació )
La regata:  
fotos regata Gerard López campió freestyle al CN Port de la Selva
20/03/11
El regatista Gerard López (E-49 / Tabou, Gaastra), del CN Bétulo, guanya la primera regata del Circuit Català de Funboard 2011. La regata disputada a Port de la Selva es va poder realitzar gràcies a l’entrada de la Tramuntana, que va assolir en certs moments de la competició més de 35 nusos. En segona posició el badaloní Ferran Recasens (CAT-401 / Rrd, Simmer) i en tercera el regatista de la WAP Eric Duran (E-46 / Goya). En noies Aida Macià, del CN Bétulo, primera i en segona posició la nova regatista del CCF Verónica Ferrer del CN Cabrera de Mar. En màsters Recasens primer, seguit de Solà i Juncà (regatista local del Port de la Selva) i en juvenils Robert Barrabés de l’Escala, seguit de Paré del Gent Roses i Riera de la WAP de Premià de Mar. L’organització de la regata va rebre la felicitació dels regatistes i l’acolliment del CN Port de la Selva va ser immillorable.
-----------------------------------------
El regatista Gerard López (E-49 / Tabou, Gaastra), del CN Bétulo, gana la primera regata del Circuito Catalán de Funboard 2011. La regata disputada en Port de la Selva se pudo realizar gracias a la entrada de la Tramuntana, que llegó en ciertos momentos de la competición a más de 35 nudos. En segunda posición el badalonés Ferran Recasens (CAT-401 / RRD, Simmer) y en tercera el regatista de la WAP Eric Duran (E-46 / Goya). En chicas Aida Macià, del CN Bétulo, primera y en segunda posición la nueva regatista del CCF Verónica Ferrer del CN Cabrera de Mar. En másters Recasens primero, seguido de Solà i Juncà (regatista local del CN Port de la Selva) y en juveniles Robert Barrabés de la Escala, seguido de Paré del Gent Roses y Riera de la WAP de Premià de Mar. La organización de la regata recibió la felicitación de los regatistas y la acogida del CN Port de la Selva fue inmejorable.
Classificacions:
   
  General
  LÓPEZ, GERARD  (CAT-49) 0.7
  RECASENS, FERRAN  (E-401) 2
  DURAN, ERIC  (CAT-46) 3
  SOLÀ, MÀRIUS  (E-79) 4
  JUNCÀ, JAUME  (CAT-73) 5
  ROCA, MARC  (E-93) 6
  ESPINOSA, SERGIO  (E-65) 7
  MACIÀ, AIDA  (CAT-85) 7
  SANLLEHY, ERIC  (CAT-1111) 9
  FERNÁNDEZ, JORDI  (CAT-34) 9
  SENTIS, JORDI  (E-94) 9
  PARE, MARC  (CAT-334) 9
  BARRABÉS, ROBERT  (CAT-226) 9
  RIERA, JORDI  (CAT-68) 14
  RIERA, ARNAU  (CAT-426) 14
  FERRER, VERÓNICA  () 14
  TORRES, XAVIER  (E-74) 17
  OLIVERAS, JAUME  (CAT-100) 18
  PASTOR, RAMON  (E-72) 18
  PARE, JOAN  (CAT-330) 18
  MARTÍNEZ, SALVADOR  (E-18) 18
  GUTIÉRREZ, MIQUEL  (E-101) 18
  BALTÀ, POL  (E-23) 18
  PIÑANA, JOSÉ LUÍS  (E-24) 18
  LLOP, JOAN  (CAT-26) 18
  MASDEVALL, XAVIER  (E-59) 18
  CRESPO, PERE  () 18
  CARABÍ, ÀLEX  (E-4) 18
  FERRER, CARLES  () 18
  SOLSONA, EDUARD  (E-44) 18
  DEPOORTER, VICTOR  (E-969) 18
  SANLLEHY, ALEIX  (CAT-555) 18
  DE CORTADA, ALEX  (CAT-175) 18
  LOBO, XAVIER  (CAT-741) 18
  VERDUGO, ÀXEL  (CAT-666) 18
  MORAN, JOAN D.  (CAT-1999) 18
  SANTANA, JÚLIA  () 18
  ROIG, OLGA  () 18
  ROURE, GEMMA  (E-47) 18
  SOLÀ, TONI  () 18
  CASAMITJANA, GERARD  (E-21) 18
  BELTRAN, POL  () 18
  DÉFEZ, ROGER  (CAT-39) 18
  SALVAT, SERGI  (E-10) 18
  GIMÉNEZ, LIBERTO  (E-97) 18
  FIGUERAS, JOAQUIM  (E-96) 18
  VERMEULEN, JOB  (E-70) 18
  SOLÉ, MONTSERRAT  (CAT-149) 18
  IBARS, JORDI  (CAT-66) 18
  NOGUERA, JORDI  () 18
  CARANDELL, MARCEL  (CAT-51) 18
  DE CÓRDOVA, LUÍS  () 18
  SOLER, ÀLEX  (CAT-27) 18
  PARE, ANNA  (CAT-330) 18
  MAS, JAUME  () 18
  ARNAU, ORIOL  (CAT-60) 18
  ROIG, MARTI  (CAT-86) 18
  RIBAS, MIGUEL  () 18
  ARIBAU, JOSEP M.  () 18
  PUJOL, JOEL  () 18
  TORRELLES, CLÀUDIA  (CAT-28) 18
  GILI, ORIOL  (E-5) 18
  BLASI, MARIA  () 18
  PIJOAN, ALBERT  () 18
  MOYA, XAVIER  (CAT-90) 18
  PUIGBÓ, ALBERT  (CAT-83) 18
  HERRERA, RAÚL  (E-17) 18
  MORALES, EUGENI  () 18
  MURARO, MATTEO  () 18
  ROS, ORIOL  (CAT-8) 18
  ORTI, VICENÇ  (CAT-15) 18
  DAROCA, JEAN CHRISTOPHE  () 18
  SINTES, RÉGIS  (CAT-40) 18
  POLO, ALBERT  () 18
  REBOLLO, JULIAN  (CAT-6) 18
  SUÑÉ, DANIEL  (CAT-58) 18
  VALIOS, ADRIAN  (E-76) 18
  LAGARDA, BETO  (CAT-37) 18
  VAQUERO, LOURDES  (CAT-17) 18
  DANGLA, ADRIÀ  (CAT-3) 18
  ALDEA, SERGI  (E-25) 18
  MÉNDEZ, JUAN  (E-75) 18
  GALI, ÀLEX  (CAT-91) 18
  MORERA, ÀLEX  (CAT-48) 18
  PALMA, JORDI  (CAT-92) 18
  COSTA, JOSÉ LUÍS  (CAT-222) 18
  TORRUELLA, ÒSCAR  (CAT-45) 18
  BONTE, MARK  () 18
  ARENAS, ALBERT  (CAT-87) 18
  FLAMERICH, CLARA  (CAT-99) 18
  GARRIGA, MIQUEL  (CAT-13) 18
  ABAT, XAVIER  (CAT-2) 18
  SUÑÉ, JORDI  (CAT-78) 18
  MARFIL, XAVIER  (E-311) 18
  GARRIGA, MARC  (CAT-888) 18
  ANIA, PABLO  (E-16) 18
  MORENO, JESÚS  (E-111) 18
  SUÁREZ, HUGO  (E-116) 18
  JIMÉNEZ, JOAN  (CAT-43) 18
  SANZ, MANUEL  (E-115) 18
  VALLDEPERAS, TOMÁS  (E-168) 18
  ROCASALBAS, JORDI  (CAT-3) 18
  ANIA, ÓSCAR  (E-0) 18
  BUCHARDÓ, ANNA  () 18
  SERRANO, JOSEP  (CAT-50) 18
  SANLLEHY, LLUÍS M.  (CAT-1155) 18
  MONTBLANCH, ARTURO  (CAT-322) 18
  MAÑER, SITO  (E-191) 18
  RODÉS, JOQUIM  (E-32) 18
  JIMÉNEZ, ALEJANDRO  () 18
  GARCIA AMADÓ, XAVIER  (CAT-127) 18
  GARCIA, XAVIER  (E-9) 18
  SEGURA, TONI  (E-35) 18
  BLANCH, ANNA  (E-20) 18
  FREJO, ROMAN  (E-22) 18
  SERRA, RUBÉN  (E-106) 18
  BARJAU, MAR  () 18
  MASIA, MARC  (E-125) 18
  SOLANS, JOAN  (E-124) 18
  GIL, CARLES  (E-282) 18
  D ASCANIO, ASCANIO  () 18
  JAUME, ENRIC  () 18
  LAMEIRO, NACHO  (E-146) 18
  TEIXIDO, FRANCESC  () 18
  FIGUERAS, XAVIER  (CAT-969) 18
  TEIXIDO, FRANCESC  () 18
  OLIVA, JORDI  (CAT-202) 18
  BOSCH, JORDI  (CAT-969) 18
  ROSET, MARTÍ  () 18
  ROSET, MIQUEL  () 18
  Femenina
  MACIÀ, AIDA  (CAT-85) 0.7
  FERRER, VERÓNICA  () 2
  SANTANA, JÚLIA  () 3
  ROIG, OLGA  () 3
  ROURE, GEMMA  (E-47) 3
  SOLÉ, MONTSERRAT  (CAT-149) 3
  PARE, ANNA  (CAT-330) 3
  TORRELLES, CLÀUDIA  (CAT-28) 3
  BLASI, MARIA  () 3
  VAQUERO, LOURDES  (CAT-17) 3
  FLAMERICH, CLARA  (CAT-99) 3
  BUCHARDÓ, ANNA  () 3
  BLANCH, ANNA  (E-20) 3
  BARJAU, MAR  () 3
  Juvenil
  BARRABÉS, ROBERT  (CAT-226) 0.7
  PARE, MARC  (CAT-334) 2
  RIERA, ARNAU  (CAT-426) 3
  VERDUGO, ÀXEL  (CAT-666) 4
  MORAN, JOAN D.  (CAT-1999) 4
  LÓPEZ, GERARD  (CAT-49) 4
  SOLÀ, TONI  () 4
  CASAMITJANA, GERARD  (E-21) 4
  BELTRAN, POL  () 4
  PUJOL, JOEL  () 4
  PUIGBÓ, ALBERT  (CAT-83) 4
  VALIOS, ADRIAN  (E-76) 4
  GALI, ÀLEX  (CAT-91) 4
  MORERA, ÀLEX  (CAT-48) 4
  ARENAS, ALBERT  (CAT-87) 4
  GARRIGA, MIQUEL  (CAT-13) 4
  ABAT, XAVIER  (CAT-2) 4
  SUÑÉ, JORDI  (CAT-78) 4
  GARRIGA, MARC  (CAT-888) 4
  ANIA, PABLO  (E-16) 4
  MORENO, JESÚS  (E-111) 4
  SUÁREZ, HUGO  (E-116) 4
  JIMÉNEZ, JOAN  (CAT-43) 4
  SANZ, MANUEL  (E-115) 4
  VALLDEPERAS, TOMÁS  (E-168) 4
  ANIA, ÓSCAR  (E-0) 4
  ROSET, MARTÍ  () 4
  ROSET, MIQUEL  () 4
   
pujar

 MÒBIL: MP X-TRAM    , 02/04/11    ( )
La regata:  
No convocada per falta de vent.
Classificacions:
   
  General
  No participants.
  Femenina
  No participants.
  Juvenil
  No participants.
   
pujar

 MÒBIL: PALS    , 02/04/11    ( )
La regata:  
Classificacions:
   
  General
  No participants.
  Femenina
  No participants.
  Juvenil
  No participants.
   
pujar

 MÒBIL: LA RÀPITA-WAP 1    , 02/04/11    ( )
La regata:  
No convocada per falta de vent.
Classificacions:
   
  General
  No participants.
  Femenina
  No participants.
  Juvenil
  No participants.
   
pujar

 MÒBIL: SITGES    , 07/05/11    ( anunci de regata / classificació )
La regata:  
fotos regata Regata Club de Mar Sitges, el vent de Llevant no va arribar.


El passat dissabte, 7 de maig, es va convocar al CM de Sitges la segona regata del Circuit Català de Funboard 2011. La bona previsió de Llevant feia preveure una bona regata d'onades a Sitges. Malgrat l'esforç del club i l'espera de tots els competidors el vent no va ser suficient per a poder donar sortides. Malgrat alguns dels regatistes van aprofitar per a fer surf amb el poc vent (amb i sense vela).
---------------------------------------
El pasado sábado, 7 de mayo, se convocó en el CM de Sitges la segunda regata del Circuito Catalán de Funboard 2011. La buena previsión de Levante hacía prever una buena regata de olas en Sitges. Pese al esfuerzo del club y la espera de todos los competidores el viento no fue suficiente para poder dar salidas. A pesar de todo algunos de los regatistas aprovecharon para hacer surf con el poco viento (con y sin vela).
Classificacions:
   
  General
  No participants.
  Femenina
  No participants.
  Juvenil
  No participants.
   
pujar

 MÒBIL: VENTGRAT 1    , 14/05/11    ( )
La regata:  
No convocada per falta de vent.
Classificacions:
   
  General
  No participants.
  Femenina
  No participants.
  Juvenil
  No participants.
   
pujar

 MÒBIL: BALLENA    , 14/05/11    ( anunci de regata / classificació )
La regata:  
fotos regata Recasens campió Freestyle al CV Ballena Alegre de Sant Pere Pescador

Ferran Recasens (E-401 / Rrd, Simmer, Escola del Vent / CN Bétulo) guanya la segona regata de Freestyle de la temporada al CV Ballena Alegre de Sant Pere Pescador. Amb una bona Tramuntana, de fins a 27 nusos de mitja, que va acompanyar la regata durant tot el dia es va poder disputar l’eliminatòria simple i doble, masters, juvenils i fèmines. Ramon Pastor (E-72 / Tabou, Gaastra, Radz, Select, Prolimit, Al360 / CN Bétulo) en segona posició amb una bona remuntada des de la quarta posició de la simple Ramon i en tercera posició el rider local de l’Escala Joan Llop (CAT-26 / JP, Neil Pryde / CN Escala). En juvenils els locals Robert i Guillem Barrabés seguits d’Arnau Riera. En màsters després de disputar també l’eliminatòria doble en Ferran Recasens primer seguit d’en Jaume Juncà (E-73 / Simmer / CN Port de la Selva) i d’en Màrius Solà (E-79 / Rrd, Ezzy, CN Bétulo). En fémines Verónica Ferrer (CAT-3 / CN Cabrera de Mar) seguida d’Aida Macià (CAT-85 / JP, Neil Pryde / CN Bétulo).
---------------------------------------
Ferran Recasens (E-401 / RRD, Simmer, Escola del Ven / CN Bétulo) gana la segunda regata de Freestyle de la temporada en el CV Ballena Alegre de Sant Pere Pescador. Con una buena Tramuntana, de hasta 27 nudos de media, que acompañó la regata durante todo el día se pudo disputar la eliminatoria simple y doble, masters, juveniles y féminas. Ramon Pastor (E-72 / Tabou, Gaastra, Radz, Select, Prolimit, Al360 / CN Bétulo) en segunda posición con una buena remontada desde la cuarta posición de la simple y en tercera posición el rider local de l’Escala Juan Llop (CAT-26 / JP, Neil Pryde / CN Escala). En juveniles los locales Robert y Guillem Barrabés seguidos de Arnau Riera. En másters tras disputar también la eliminatoria doble Ferran Recasens primero seguido de Jaume Juncà (E-73 / Simmer, CN Port de la Selva) y de Màrius Solà (E-79 / RRD, Ezzy, CN Bétulo). En féminas Verónica Ferrer (CAT-3) seguida de Aida Macià (CAT-85 / JP, Neil Pryde).
Classificacions:
   
  General
  No participants.
  Femenina
  No participants.
  Juvenil
  No participants.
   
pujar

 MÒBIL: CNHV 1    , 14/05/11    ( )
La regata:  
No convocada per falta de vent.
Classificacions:
   
  General
  No participants.
  Femenina
  No participants.
  Juvenil
  No participants.
   
pujar

 MÒBIL: CABRERA 1    , 14/05/11    ( )
La regata:  
No convocada per falta de vent.
Classificacions:
   
  General
  No participants.
  Femenina
  No participants.
  Juvenil
  No participants.
   
pujar

 CEF CATALUNYA    , 24/06/11    ( anunci de regata / classificació )
La regata:  
fotos regata Recassens E-401 guanya el CEF Catalunya

El vent de Garbí arriba a Badalona i després de 8 mànigues del primer quadre Ferran Recasens E-401 guanya la regata, seguit de Ramon Pastor E-72 y d'en Joaquim Rodés E-32. En màsters primer Recasens, en juvenils José Luís Sánchez E-1114 i en fémines Maria de Andrés E-2.
---------------------------------------
El viento de Garbí llega a Badalona y después de 8 mangas Ferran Recasens E-401 gana la regata, seguido de Ramon Pastor E-72 y de Joaquim Rodés E-32. En masters primero Recasens, en juveniles José Luis Sánchez E-1114 y en féminas María de Andrés E-2.
Classificacions:
   
  General
  No participants.
  Femenina
  No participants.
  Juvenil
  No participants.
   
pujar

 MÒBIL: BEGUR FREE WAVE X-FUN    , 08/10/11    ( anunci de regata / classificació )
La regata:  
fotos regata Aleix Sanllehy CAT-555 guanyador de la BEGUR FREE WAVE X-FUN

Aleix Sanllehy (CAT-555 / Goya Board & Sails, Oxbow, Style Arquitectura / CE Surfera Gironina) va guanyar la regata d’onades MP X-Tram 2011 celebrada a la platja de Mas Pinell (Torroella de Montgrí) el passat dissabte 8 d’octubre. La Tramuntana que va començar amb molta força a primera hora del dia, amb més de 35 nusos, va anar baixant només podent-se disputar-se l’eliminatòria simple. Amb els millors regatistes de Catalunya en la disciplina d’onades es van diputar 15 heats on els millors riders passaven màniga fins arribar a la final. En segona posició Eric Sanllehy (CAT-1111/ Goya Board & Sails, Oxbow, Style Arquitectura / CE Surfera Gironina) en tercer i campió màster Ferran Recasens (CAT-401/ Rrd, Simmer, Escola del Vent, Recasens Interiorisme / CN Bétulo) seguit d’en Sergi Aldea (E-25 / Tabou, Vandal, Radz, Windparadise / CV Ventgrat). En juvenils (CAT-404 / Winddiscovery, CW Port de la Selva / Independent) i en fémines Aida Macià (CAT-85 / JP Austrlia, Neil Pryde, Buff, WT, X-Ryde / CN Bétulo). A destacar la bona actuació d’Albert Pijoan, Gerard López, Oriol Arnau i Joaquím Rodés que van arribar a quarts de final. En Juvenils Martí Roset i en fémines Aida Macià guanyadors.
Classificacions:
   
  General
  No participants.
  Femenina
  No participants.
  Juvenil
  No participants.
   
pujar

 MÒBIL: VENTGRAT 2    , 22/10/11    ( )
La regata:  
Classificacions:
   
  General
  No participants.
  Femenina
  No participants.
  Juvenil
  No participants.
   
pujar

 MÒBIL: CABRERA 2    , 22/10/11    ( )
La regata:  
Classificacions:
   
  General
  No participants.
  Femenina
  No participants.
  Juvenil
  No participants.
   
pujar

 MÒBIL: CNHV 2    , 22/10/11    ( )
La regata:  
Classificacions:
   
  General
  No participants.
  Femenina
  No participants.
  Juvenil
  No participants.
   
pujar

 MÒBIL: LA RÀPITA-WAP 2    , 22/10/11    ( )
La regata:  
Classificacions:
   
  General
  No participants.
  Femenina
  No participants.
  Juvenil
  No participants.
   
pujar

 Setmana Catalana deVela    , 05/12/11    ( anunci de regata )
La regata:  
fotos regata Regata no puntuable pel Circuit Català de Funboard però sí pel rènking del 2012 (que tindrà validesa a partir de la Setmana Catalana)
Classificacions:
   
  General
  No participants.
  Femenina
  No participants.
  Juvenil
  No participants.
   
pujar

(... Aquí mateix trobareu tota l'informació de cada regata del campionat a mida que es vagin realitzant.)

   
  General
  1.LÓPEZ, GERARD -CAT-49 0.7
  2.RECASENS, FERRAN -E-401 2
  3.DURAN, ERIC -CAT-46 3
  4.SOLÀ, MÀRIUS -E-79 4
  5.JUNCÀ, JAUME -CAT-73 5
  6.ROCA, MARC -E-93 6
  7.MACIÀ, AIDA -CAT-85 7
  8.ESPINOSA, SERGIO -E-65 7
  9.SANLLEHY, ERIC -CAT-1111 9
  10.BARRABÉS, ROBERT -CAT-226 9
  11.SENTIS, JORDI -E-94 9
  12.FERNÁNDEZ, JORDI -CAT-34 9
  13.PARE, MARC -CAT-334 9
  14.RIERA, ARNAU -CAT-426 14
  15.RIERA, JORDI -CAT-68 14
  16.FERRER, VERÓNICA - 14
  17.TORRES, XAVIER -E-74 17
  18.ALDEA, SERGI -E-25 18
  19.CARANDELL, MARCEL -CAT-51 18
  20.FIGUERAS, JOAQUIM -E-96 18
  21.JIMÉNEZ, ALEJANDRO - 18
  22.MONTBLANCH, ARTURO -CAT-322 18
  23.PIJOAN, ALBERT - 18
  24.ROSET, MARTÍ - 18
  25.SOLANS, JOAN -E-124 18
  26.VERMEULEN, JOB -E-70 18
  27.ANIA, ÓSCAR -E-0 18
  28.CASAMITJANA, GERARD -E-21 18
  29.FIGUERAS, XAVIER -CAT-969 18
  30.JIMÉNEZ, JOAN -CAT-43 18
  31.MORALES, EUGENI - 18
  32.PIÑANA, JOSÉ LUÍS -E-24 18
  33.ROSET, MIQUEL - 18
  34.SOLÉ, MONTSERRAT -CAT-149 18
  35.ANIA, PABLO -E-16 18
  36.COSTA, JOSÉ LUÍS -CAT-222 18
  37.FLAMERICH, CLARA -CAT-99 18
  38.MORAN, JOAN D. -CAT-1999 18
  39.POLO, ALBERT - 18
  40.ROURE, GEMMA -E-47 18
  41.SOLER, ÀLEX -CAT-27 18
  42.ARENAS, ALBERT -CAT-87 18
  43.CRESPO, PERE - 18
  44.FREJO, ROMAN -E-22 18
  45.LAGARDA, BETO -CAT-37 18
  46.MORENO, JESÚS -E-111 18
  47.PUIGBÓ, ALBERT -CAT-83 18
  48.SALVAT, SERGI -E-10 18
  49.SOLSONA, EDUARD -E-44 18
  50.ARIBAU, JOSEP M. - 18
  51.D ASCANIO, ASCANIO - 18
  52.GALI, ÀLEX -CAT-91 18
  53.LAMEIRO, NACHO -E-146 18
  54.MORERA, ÀLEX -CAT-48 18
  55.PUJOL, JOEL - 18
  56.SANLLEHY, ALEIX -CAT-555 18
  57.SUÁREZ, HUGO -E-116 18
  58.ARNAU, ORIOL -CAT-60 18
  59.DANGLA, ADRIÀ -CAT-3 18
  60.GARCIA, XAVIER -E-9 18
  61.LLOP, JOAN -CAT-26 18
  62.MOYA, XAVIER -CAT-90 18
  63.REBOLLO, JULIAN -CAT-6 18
  64.SUÑÉ, DANIEL -CAT-58 18
  65.BALTÀ, POL -E-23 18
  66.DAROCA, JEAN CHRISTOPHE - 18
  67.GARCIA AMADÓ, XAVIER -CAT-127 18
  68.LOBO, XAVIER -CAT-741 18
  69.MURARO, MATTEO - 18
  70.SANLLEHY, LLUÍS M. -CAT-1155 18
  71.SUÑÉ, JORDI -CAT-78 18
  72.BARJAU, MAR - 18
  73.DE CÓRDOVA, LUÍS - 18
  74.GARRIGA, MARC -CAT-888 18
  75.NOGUERA, JORDI - 18
  76.RIBAS, MIGUEL - 18
  77.SANTANA, JÚLIA - 18
  78.TEIXIDO, FRANCESC - 18
  79.DE CORTADA, ALEX -CAT-175 18
  80.GARRIGA, MIQUEL -CAT-13 18
  81.OLIVA, JORDI -CAT-202 18
  82.SANZ, MANUEL -E-115 18
  83.TEIXIDO, FRANCESC - 18
  84.BELTRAN, POL - 18
  85.DÉFEZ, ROGER -CAT-39 18
  86.GIL, CARLES -E-282 18
  87.MAÑER, SITO -E-191 18
  88.OLIVERAS, JAUME -CAT-100 18
  89.SEGURA, TONI -E-35 18
  90.TORRELLES, CLÀUDIA -CAT-28 18
  91.BLANCH, ANNA -E-20 18
  92.DEPOORTER, VICTOR -E-969 18
  93.GILI, ORIOL -E-5 18
  94.MARFIL, XAVIER -E-311 18
  95.ORTI, VICENÇ -CAT-15 18
  96.BLASI, MARIA - 18
  97.GIMÉNEZ, LIBERTO -E-97 18
  98.MARTÍNEZ, SALVADOR -E-18 18
  99.PALMA, JORDI -CAT-92 18
  100.ROCASALBAS, JORDI -CAT-3 18
  101.SERRA, RUBÉN -E-106 18
  102.TORRUELLA, ÒSCAR -CAT-45 18
  103.BONTE, MARK - 18
  104.GUTIÉRREZ, MIQUEL -E-101 18
  105.MAS, JAUME - 18
  106.PARE, ANNA -CAT-330 18
  107.RODÉS, JOQUIM -E-32 18
  108.SERRANO, JOSEP -CAT-50 18
  109.VALIOS, ADRIAN -E-76 18
  110.BOSCH, JORDI -CAT-969 18
  111.HERRERA, RAÚL -E-17 18
  112.MASDEVALL, XAVIER -E-59 18
  113.PARE, JOAN -CAT-330 18
  114.ROIG, MARTI -CAT-86 18
  115.SINTES, RÉGIS -CAT-40 18
  116.VALLDEPERAS, TOMÁS -E-168 18
  117.BUCHARDÓ, ANNA - 18
  118.FERRER, CARLES - 18
  119.IBARS, JORDI -CAT-66 18
  120.MASIA, MARC -E-125 18
  121.ROIG, OLGA - 18
  122.VAQUERO, LOURDES -CAT-17 18
  123.ABAT, XAVIER -CAT-2 18
  124.CARABÍ, ÀLEX -E-4 18
  125.JAUME, ENRIC - 18
  126.MÉNDEZ, JUAN -E-75 18
  127.PASTOR, RAMON -E-72 18
  128.ROS, ORIOL -CAT-8 18
  129.SOLÀ, TONI - 18
  130.VERDUGO, ÀXEL -CAT-666 18
   
  Femenina
  1.MACIÀ, AIDA-CAT-85 0.7
  2.FERRER, VERÓNICA- 2
  3.BLANCH, ANNA-E-20 3
  4.TORRELLES, CLÀUDIA-CAT-28 3
  5.BLASI, MARIA- 3
  6.VAQUERO, LOURDES-CAT-17 3
  7.BUCHARDÓ, ANNA- 3
  8.FLAMERICH, CLARA-CAT-99 3
  9.PARE, ANNA-CAT-330 3
  10.ROIG, OLGA- 3
  11.ROURE, GEMMA-E-47 3
  12.SANTANA, JÚLIA- 3
  13.BARJAU, MAR- 3
  14.SOLÉ, MONTSERRAT-CAT-149 3
   
  Juvenil
  1.BARRABÉS, ROBERT-CAT-226 0.7
  2.PARE, MARC-CAT-334 2
  3.RIERA, ARNAU-CAT-426 3
  4.ANIA, ÓSCAR-E-0 4
  5.PUJOL, JOEL- 4
  6.ANIA, PABLO-E-16 4
  7.ARENAS, ALBERT-CAT-87 4
  8.ROSET, MARTÍ- 4
  9.ROSET, MIQUEL- 4
  10.BELTRAN, POL- 4
  11.SANZ, MANUEL-E-115 4
  12.CASAMITJANA, GERARD-E-21 4
  13.SOLÀ, TONI- 4
  14.GALI, ÀLEX-CAT-91 4
  15.SUÁREZ, HUGO-E-116 4
  16.GARRIGA, MARC-CAT-888 4
  17.SUÑÉ, JORDI-CAT-78 4
  18.GARRIGA, MIQUEL-CAT-13 4
  19.VALIOS, ADRIAN-E-76 4
  20.JIMÉNEZ, JOAN-CAT-43 4
  21.VALLDEPERAS, TOMÁS-E-168 4
  22.LÓPEZ, GERARD-CAT-49 4
  23.VERDUGO, ÀXEL-CAT-666 4
  24.MORAN, JOAN D.-CAT-1999 4
  25.MORENO, JESÚS-E-111 4
  26.MORERA, ÀLEX-CAT-48 4
  27.ABAT, XAVIER-CAT-2 4
  28.PUIGBÓ, ALBERT-CAT-83 4
   
  Màster
  1.RECASENS, FERRAN-E-401 0.7
  2.JUNCÀ, JAUME-CAT-73 2
  3.SOLÀ, MÀRIUS-E-79 3
  4.FERNÁNDEZ, JORDI-CAT-34 4
  5.SENTIS, JORDI-E-94 5
  6.RIERA, JORDI-CAT-68 6
  7.TORRES, XAVIER-E-74 6
  8.BONTE, MARK- 8
  9.MONTBLANCH, ARTURO-CAT-322 8
  10.COSTA, JOSÉ LUÍS-CAT-222 8
  11.PALMA, JORDI-CAT-92 8
  12.DÉFEZ, ROGER-CAT-39 8
  13.PARE, JOAN-CAT-330 8
  14.FERRER, CARLES- 8
  15.GARCIA, XAVIER-E-9 8
  16.RODÉS, JOQUIM-E-32 8
  17.GARCIA AMADÓ, XAVIER-CAT-127 8
  18.ROIG, MARTI-CAT-86 8
  19.GIMÉNEZ, LIBERTO-E-97 8
  20.SANLLEHY, LLUÍS M.-CAT-1155 8
  21.IBARS, JORDI-CAT-66 8
  22.JIMÉNEZ, ALEJANDRO- 8
  23.SERRA, RUBÉN-E-106 8
  24.SERRANO, JOSEP-CAT-50 8
  25.LAMEIRO, NACHO-E-146 8
  26.LLOP, JOAN-CAT-26 8
  27.SOLER, ÀLEX-CAT-27 8
  28.LOBO, XAVIER-CAT-741 8
  29.TEIXIDO, FRANCESC- 8
  30.MAÑER, SITO-E-191 8
  31.ARNAU, ORIOL-CAT-60 8
  32.MÉNDEZ, JUAN-E-75 8
   
   
- publicitat -

CIRCUIT CATALÀ DE FUNBOARD 19 de Setembre, 2017
-contactar-   -afegir a favorits-    -recomana'ns-   -legal- @webmaster : programador web