Índex del Fòrum de Windsurfcat.com Windsurfcat.com
Tens preguntes?...Busques respostes?
 
 FAQFAQ   BuscarBuscar   Llista de MembresLlista de Membres   Grups d'UsuarisGrups d'Usuaris   Registrar-seRegistrar-se 
 PerfilPerfil   Inicia una sessió per veure els teus missatges privatsInicia una sessió per veure els teus missatges privats   Iniciar SessióIniciar Sessió 

Mossolini, Iballa i Albeau els guanyadors de la Colgate Worl

 
Publicar un tema nou   Respondre al tema    Índex del Fòrum de Windsurfcat.com -> IFCA - PWA - EFTP
Veure tema anterior :: Veure tema següent  
Autor Missatge
WINDSURFCAT
Usuari


Registrat: 01 Set 2006
Missatges: 1137
Ubicació: Catalunya

MissatgePublicat: Dt Oct 06, 2009 2:48 pm    Assumpte: Mossolini, Iballa i Albeau els guanyadors de la Colgate Worl Respondre citant

Mossolini, Iballa i Albeau els guanyadors de la Colgate World Cup, de Sylt

Nou dies de competició a Sylt, Alemanya, han tancat el circuit de la PWA 2009. Alex Mussolini i Iballa Ruano en onades han guanyat la prova mentre que l’imperable Albeau l’eslàlom. Finalment els campions del món del 2009 han estat: Josh Angulo i Daida Ruano en onades i Antoine Albeau d’eslàlom.
---------------------------------------
Nueva días de competición en Sylt, Alemania, han cerrado el circuito de la PWA 2009. Alex Mussolini y Iballa Ruano en olas han ganado la prueba mientras que el imparable Albeau el slalom. Finalmente los campeones del mundo del 2009 han sido: Josh Angulo y Daida Ruano en olas y Antoine Albeau de slalom.

La clasificación



Slalom
1 Antoine Albeau (JP, Neilpryde)
2 Bjorn Dunkerbeck (Starboard, Severne)
3 Cyril Moussilmani (Starboard, North Sails)
4 Micah Buzianis (JP, Neilpryde)
5 Julien Quentel (RRD, Neilpryde)

Hombres Freestyle
1 Elton Frans (Starboard, MauiSails)
2 Kiri Thode (Starboard, Gaastra)
3 Everon 'Tonky Frans (F2, Gaastra)
4 José 'Estredo Gollito' (Fanatic, North Sails)
5 Nicolau Akgazciyan (Starboard, Gun Sails)

Chicas Wave
1 Iballa Ruano Moreno (Nord Sails)
2 Daida Ruano (Nord Sails)
3 Nayra Alonso (Fanatic, Severne)
4 Karin Jaggi (F2, Severne)
5 Evi TSAP (Fanatic, Neilpryde)

Hombres Wave
1 Alex Mussolini E-30 Tabou Boards
2 Klaas Voget G-4 NeilPryde, Fanatic, MFC
3 Josh Angulo CV-1 Dakine, Angulo, MauiSails
4 Antoine Albeau F-192 NeilPryde, JP
5 John Skye K-57 RRD, Naish Sails, MFC
6 Daniel Bruch G-1181 Exocet, Severne Sails, MFC
7 Peter Volwater H-24 F2, MauiSails
7 Robby Swift K-89 NeilPryde, JP Australia
9 Kauli Seadi BRA-253 NeilPryde, JP Australia, Mormaii, MFC
9 Marcilio "Brawzinho" Browne BRA-105 North Sails, Fanatic, MFC
9 Victor Fernandez Lopez E-42 North Sails, Fanatic, MFC
9 Thomas Traversa F-3 Gaastra, Tabou Boards
13 Jonas Ceballos E-40 Fanatic, Simmer Style, MFC
13 Kevin Pritchard US-3 Starboard, Gaastra, Dakine
13 Ricardo Campello V-111 NeilPryde, JP Australia, MFC
13 Nik Baker K-66 North Sails, Fanatic
17 Boujmaa Guilloul M-3 Starboard, Severne Sails, MFC
17 Jules Denel FRA-41 Naish Sails, Exocet
17 Kai Lenny US-1112 Naish Sails, Naish Boards
17 Yann Sorlut F-60 RRD, Simmer Style
17 Cyril Moussilmani F-71 Starboard, North Sails
17 Julien Taboulet F-100 F2, Naish Sails
17 Martin ten Hoeve NED-999 Fanatic
17 Kenneth Danielsen D-38 RRD, Simmer Style, MFC
25 Nicolas Akgazciyan F-400 Starboard, Gun Sails
25 Ross Williams GBR-83 Gaastra, Tabou Boards
25 Dario Ojeda E-211 Mormaii, Simmer Style, Dakine, MFC
25 Ben Proffitt K-800 Simmer Style
25 Tuomo Naalisvaara FIN-3 Starboard, Severne Sails
25 Oskar Hollmann GER-321 Fanatic
25 Jose "Gollito" Estredo V-1 North Sails, Fanatic
25 Mikey Clancy IR-253 Starboard, Severne Sails, MFC
33 Antxon Otaegui E-169 NeilPryde, JP, MFC
33 Andreas Olandersson S-66 Fanatic, Simmer Style, MFC
33 Francisco Porcella I-69 Simmer Style, Dakine, MFC
33 Leo Ray F-200 Naish Sails, Naish Boards, MFC
33 Aleix Sanllehy CAT-555 North Sails
33 Ben Van Der Steen NED-57 Simmer Style, Exocet
33 Jason Polakow KA-1111 NeilPryde, JP Australia
33 Alexander Lehmann G-373 North Sails, Fanatic
33 Phil Horrocks K-303 NeilPryde, JP
33 Camille Juban GPE-8 Gun Sails, MFC
33 Florian Jung G-213 RRD, Gun Sails, Dakine
33 Philip Köster G-44 NeilPryde, Starboard, Dakine
33 Eleazar Alonso Sanchez E-41 Starboard, Severne Sails
33 Gunnar Asmussen GER-88 North Sails, F2
33 Diony Guadagnino V-69 Hot Sails Maui, MFC, AHD
33 Francisco Vicente Garcia ESP-80 Starboard, Mormaii, Severne Sails



Més informació a: http://www.youtube.com/watch?v=siIiz1bNq7w
_________________
WINDSURFCAT
Portal de windsurf amb tota la informació del sector (marques - prensa - competició CCF-FCV, RFEV, EFTP, PWA...)
Portal de windsurf con toda la información del sector (marcas - prensa - competición CCF-FCV, RFEV, EFTP, PWA...)
Tornar a dalt
Veure perfil de l'usuari Enviar missatge privat Visitar pàgina web de l'autor
Mostrar missatges d'anteriors:   
Publicar un tema nou   Respondre al tema    Índex del Fòrum de Windsurfcat.com -> IFCA - PWA - EFTP Totes les hores són GMT
Pàgina 1 de 1

 
Canviar a:  
No pots publicar nous temes en aquest fòrum
No pots respondre a temes en aquest fòrum
No pots editar els teus missatges en aquest fòrum
No pots esborrar els teus missatges aquest fòrum
No pots votar a les enquestes en aquest fòrum


Posada en marcha per programador web
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Traducció: Isaac Garcia Abrodos